O Petrovi

V šestnácti zakládá se svým tatínkem novou hudební skupinu s názvem "Daňový únik", která účinkuje na českých podiích více než dva roky. Humorný název kapely je připisován slavnému písničkáři Janu Vyčítalovi, jenž se inspiroval tím, že všichni členové této hudební formace pracují na živnostenský list.

Závratná kariéra mladého hudebníka ale měla i nadále pokračovat, v osmnácti letech se stal Petr Kocman jedním z členů legendární kapely Greenhorns. Jméno Petra Kocmana je v současné době uvedeno na více než sedmdesáti různých tuzemských hudebních albech, spolupracoval už s takovými veličinami české countryové scény, jako jsou Věra Martinová, Pavel Bobek a Tomáš Linka.

Petr Kocman debutoval na české hudební scéně vlastním albem "Dej Country štěstí" v roce 1999, zahrál si i v několika muzikálech. V roce 1998 sehrál premiéru prvního českého country muzikálu "Benzín a Mejkap" (v anglickém originále "Pump Boys and Dinnets), kde ztvárnil jednu z hlavních rolí. Spolu s ním zde účinkovali jeho staří přátelé - Věra Martinová, Tomáš Linka, Marcela Březinová a další.

V současné době koncertuje Petr Kocman s kapelou Double Eagle, případně působí jako host skupin Fešáci nebo bratrů Nedvědových. Na Country rádiu, jedné z nejposlouchanějších českých rádiových stanic, vysílá každé pondělí mezi 20. a 21. hodinou pořad "Country je všechno, co se mi líbí".

Navštivte také

Doména petrkocman-fanclub.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 2220 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména petrkocman-fanclub.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.